Uzticams ražotājs

Tikai kvalitatīva produkcija un labs serviss mūsdienu biznesa pasaulē nodrošina veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību.

Kā atbilstošus starptautiskiem standartiem un attiecīgo industriālo nozaru noteikumiem mūs novērtējušas tādas sertificēšanas organizācijas kā DNV GL, Lloyd`s register un American Bureau of Shipping (ABS).

Kopš 2011.gada DNV GL Sertificēts ražotājs 

Kopš 2014.gada Lloyd’s Register Sertificēts ražotājs 

Kopš 2019.gada  Bureau Veritas  Sertificēts ražotājs 

Kopš 2018.gada sertificēts ražotājs atbilstoši Spiediena iekārtu direktīvai (PED) (2014/68/EU) 

 

Lloyd's Register

Organizācija ir dibināta 1760. gadā. Tās izvirzītie mērķi ir uzlabot dzīvības, īpašuma un vides drošību, palīdzot saviem klientiem (tostarp apstiprinot, sertificējot un akreditējot) nodrošināt kritiskās infrastruktūras kvalitatīvu būvniecību un darbību. Kopš 20.gadsimta beigām tā darbojas tādās nozarēs kā naftas un gāzes, apstrādes rūpniecība, kodolenerģija un dzelzceļš

www.lr.org

DNV GL

DNV GL ir globāla kvalitātes nodrošināšanas un riska pārvaldības sabiedrība, kas sniedz sertificēšanu, tehnisko nodrošinājumu, programmatūru un neatkarīgu ekspertu konsultācijas jūras, naftas un gāzes, elektroenerģijas un atjaunojamo energoresursu nozarēm. Dibināta 1864. gadā un darbojas vairāk nekā 100 valstīs.

www.dnvgl.com

Bureau Veritas ir pasaules līderis laboratorijas testēšanas, pārbaudes un sertifikācijas pakalpojumu jomā. Grupā, kas izveidota 1828. gadā, ir aptuveni 75 000 darbinieku, kas atrodas vairāk nekā 1400 birojos un laboratorijās visā pasaulē.

group.bureauveritas.com

Spiedieniekārtu direktīva (PED)

Spiedieniekārtu direktīva (PED) (2014/68 / ES) attiecas uz stacionāro spiediena iekārtu, kuru maksimālais pieļaujamais spiediens pārsniedz 0,5 bar, projektēšanu, ražošanu un atbilstības novērtēšanu. Direktīva stājās spēkā 2016. gada 20. jūlijā.
Spiedieniekārtu direktīvas mērķis ir garantēt produktu brīvu apriti tās darbības jomā, vienlaikus nodrošinot augstu drošības līmeni.

Sertificēts piegādātājs

Uzzināt vairāk